Skocz do zawartości
bartazwk :)

Odrzucone podanie na MODERATORA

Polecane posty

Imię:BARTEK
Staż na forum:3dni
Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]:8/10
Doświadczenie w byciu moderatorem:Witam a wiec tak z 2 lata temu skończylem szkołe, po szkole praktycznie nigdzie nie pracowałem, nie miałem takiej potrzeby, miałem potrzebne fundusze do życia Teraz po dwóch latach trzeba zaczynać gdzieś pracować, jednak cv jest skromne, szkoła średnia, praktyka i koniec, dlatego pomyślałem czy do cv nie dopisać jednej rzeczy o którą chciałem spytać a mianowicie funkcja moderatora forum na pewnym portalu, nie jest to mały portal wręcz przeciwnie dobrze znany. Dlatego pomyślałem iz może dodać go do cv od daty otrzymania tego stanowiska do tego 2014 roku, od razu mówie iż nie pobieram korzyści materialnych z takowej funkcji, robie to z przyjemności. Jeśli dopisać to gdzie? W doświadczeniu zawodowym czy w jakiejś innej rubryce?
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum?:5H LUB 3H
Dlaczego ty?:NADAJE SIE NA MODERATORA PONIEWAŻ KAŻDY SIE JESTEM DOBRYM MODERATOREM BYŁEM MODERATOREM 2LATA?
Jak wyobrażasz sobie role moderatora?:Patrzy na was moderacja, po ich stronie zawsze racja - głosi jeden z prześmiewczych memów. Nie jest sztuką znaleźć ich więcej - zawód moderatora treści internetowych nie cieszy się wśród internautów zbytnią popularnością. Tymczasem moderator pełni ogromnie ważną rolę w forach i mediach społecznościowych - jest niczym sito, odsiewające niezgodne z regulaminem, a nawet niecenzuralne treści. To jednak zajęcie, które ryje psychikę.

+ Wiek

+ Znajomość ortografii i interpunkcji

+ Doświadczenie

+ Rozpisane, mądre słowa.

30 minut temu, bartazwk :) napisał:

Staż na forum:3dni

-- W profilu jednak pisze, że dzisiaj dołączyłeś.

- Posty/tematy

Jak na moderatora sądzę, że za wcześnie. Jeśli jednak administracja da Ci szansę, to radzę żebyś był aktywny.  Ja jestem na nie.

^

|

Ja za małą aktywność wyleciałem z redaktora.    :titanic1:

Jaja sobie robisz? xD

Podanie odrzucone.png

Przykro nam! W dalszym ciągu masz prawo ubiegania się o range! Pamiętaj o dłuższym odstępie czasowym, gdyż zbyt krótki między dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania.
 Z pozdrowieniami, Administracja
Evilshot.eu

Guest
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Dodaj nową pozycję...