Skocz do zawartości
Chuck Norris

Szybka rekrutacja AutoBH = DD2 = 4FUN

Polecane posty

Wzór:

• Nick, na którym grasz : 
  • Link do Twojego GT (gametracker) : 
  • Znajomość AMX (1/10) :
  • Ile masz lat : 
  • Steam ID :
  • Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer:
  • Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem? : 

• STEAM z grą CS 1.6 
  • Podanie mogą składać osoby, które ukończyły 16 lat
  •  Mile widziane doświadczenie 
  • Obowiązkowy czas na serwerze, który musi wyrobić admin to 7 godzin w ciągu tygodnia
  • Wow! 1

• Nick, na którym grasz : KochamYamaszke!
  • Link do Twojego GT (gametracker) :  https://www.gametracker.com/player/KochamYamaszke!/145.239.16.114:27015/ - to akurat podciągnę miałem prace na 2 etaty ale to już za mna :)  
  • Znajomość AMX (1/10) : 9,34 
  • Ile masz lat : 22
  • Steam ID : STEAM_0:0:2672023
  • Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: 2-3 godzinki dziennie na luzaku 
  • Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem? :  Po raz kolejny chcę wejść w ekipę administracji o moim doświadczeniu wie doskonale @Chuck Norris @Literat jestem rzetelny i staram się zawsze osiągać sukces na 100% nigdy się nie poddaje. Pora na reanimacje tej sieci niech wróci do wcześniejszej formy gdzie na serwerach było po 25 typa lekko ;) 

• Nick, na którym grasz : NoNameBlend|UbojniaTeam<3
  • Link do Twojego GT (gametracker) :  https://www.gametracker.com/player/NoNameBlend|UbojniaTeam<3/145.239.16.114:27015/
  • Znajomość AMX (1/10) : 8
  • Ile masz lat : 19
  • Steam ID : STEAM_0:0:45807561
  • Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: od 4 do 6 godzin dziennie :)
  • Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem? : bylem już tu na tej randze i chciałbym wrócić, pomagać utrzymać porządek na serwerze. 
  • i oczywiście chciałbym wrócić do ekipy i dalej współpracować :D 
By Werczix,

Przyjęty, napisz do Chucka żeby dodał Ci admina

• Nick, na którym grasz :  l - _ - l
  • Link do Twojego GT (gametracker) :https://www.gametracker.com/player/l - _ - l/145.239.16.114:27015/
  • Znajomość AMX (1/10) : No tak mysle ze ok. 7
  • Ile masz lat : 20
  • Steam ID : STEAM_0:1:71580461
  • Steam : :https://steamcommunity.com/profiles/76561198103426651
  • Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: No jestem bardzo aktywny :D Wiec kilkanascie godzin napewno poswiece :D
  • Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem? :  hmm dlaczego ja ?  Bo w sumie na serwerze tylko widzialem dwodz adminow od kiedy gram wiec no mysle ze czym wiecej administracji tym mniej cheaterow :D A ja jestem przewaznie caly czas hehe :D
  • Kontakty : Pisac pw jak ktos cos chce kontakt do mnie :D Podam :D
Edytowane przez l - _ - l
By Werczix,

Przyjęty, witamy w naszych szeregach!

• Nick, na którym grasz :   `•Sи†Zeღ
  • Link do Twojego GT (gametracker) :  https://www.gametracker.com/player/`•Sи†Zeღ/145.239.16.114:27015/
  • Ile masz lat :  18
  • Steam ID :  STEAM_0:1:157442789
  • Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: 2,3/24h
  • Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem? : 12letni staż, doświadczenie, wyrozumiałość, cierpliwość wymieniać mogę wiele. Główny powód: "Nienawiść do spalonych k*rw" Jestem na tej sieci od bardzo dawna, na serwerownie wróciłem niedawno i już zdążyłem napisać trzy zgłoszenia. Które swoją drogą nie zostały jeszcze rozpatrzone. Kultura i cwaniactwo też trzeba wprowadzić.

Dodam jeszcze jedno. Z góry piszę, że nie zgadzam się na jakieś składki, mam inne wydatki, nie zamierzam się obciążać kolejnymi. VIP'a nie chce. Jeżeli odrzucicie to podanie ze względu na to, to będzie to bardzo przykre patrząc na to, że wygoda na serwerze dla graczy ponad pieniądze. Mi to nie będzie przeszkadzać, ja sobie poradzę. Ale inny gracze już nie i będą uciekać, gdy tylko pojawi się jakiś odpał. Mi to obojętne, podaję wam tylko pomocną rękę, jak wy to wykorzystacie, to tylko i wyłącznie wasza sprawa. Pozdrawiam.

• STEAM z grą CS 1.6  +
  • Podanie mogą składać osoby, które ukończyły 16 lat  +
  •  Mile widziane doświadczenie +
  • Obowiązkowy czas na serwerze, który musi wyrobić admin to 7 godzin w ciągu tygodnia +
  • Przykro mi... 1
By Chuck Norris,

Odrzucam. Sięgam pamięcią bardzo daleko. Trzeba mieć tupet, obrażając mnie na innych sieciach po czy pisać podanie na sieci której jestem właścicielem. To raz,a dwa... No i trzy w przeszłości nasza współpraca nie była owocna. Jeśli ktoś z czerwonej administracji jest Cię w stanie poprzeć to proszę o prywatna wiadomość.

• Nick, na którym grasz : Demon|NightSky
  • Link do Twojego GT (gametracker) : Nie mam
  • Ile masz lat :16 
  • Steam ID :170207614
  • Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: Od 1h do 10h
  • Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem? : 170207614

By Werczix,

Odrzucone! Brak podstawowych wymagań, oraz informacji!

By Chuck Norris,

Polecam się podszkolić przed złożeniem jakiegokolwiek następnego podania.

• Nick, na którym grasz : `rage
  • Link do Twojego GT (gametracker) : https://www.gametracker.com/player/`rage/145.239.16.114:27015/
  • Znajomość AMX (1/10) : 7/10
  • Ile masz lat : 19
  • Steam ID : STEAM_1:0:197876817
  • Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: Jak będę mieć wolny czas to pyknę, nie zamierzam składać pustych obietnic. Weekendzik na pewno, reszta zależy od ilości nauki w szkole. Nie mam zamiaru nabijać na siłę gt zostając na spect i odchodząc od kompa. Jak zobaczycie mnie na serwie to 99% czasu będe śmigać w tt/ct
  • Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem? : Ze względu na doświadczenie, bezkonfliktowość, sprawiedliwość. Przyda wam się moja osoba w szeregach adminów do pomocy ;) Zazwyczaj pełniłem na sieciach funkcję ubt ale ostatnio nie mam ochoty się kłócić z ludźmi którzy "wiedzą lepiej". Postrzelam, sprawdzę podejrzanych i ewentualnie dodam jakąś banicję za wyzwiska.
Edytowane przez `rage
  • Lubię to 1
By POVERPL,

Przyjęty.

• Nick, na którym grasz : kacorvixon_
  • Link do Twojego GT (gametracker) :  https://www.gametracker.com/player/kacorvixon_/145.239.16.114:27015/
  • Znajomość AMX (1/10) : 8,5
  • Ile masz lat :  17
  • Steam ID : STEAM_0:0:511228027
  • Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: dziennie to 2-4 godzinki
  • Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem? : No myślę, że mam jakieś doświadczenie w adminowaniu, chce popilnować serwera i banować graczy cheatujących.
By POVERPL,

Przyjęty .

• Nick, na którym grasz :  w i n k 
  • Link do Twojego GT (gametracker) : https://www.gametracker.com/player/w i n k/145.239.16.114:27015/
  • Ile masz lat : 16 w lipcu 17
  • Steam ID : niestety nie gram na steam mam nadzieje ze to nie kłopot ale mam steam
  • Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: 4-5h dziennie
  • Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem? :  myśle ze jestem doswiadczonym administratorem mam swoj serwer ogarniam wiec nie widze przeszkod
  • Lubię to 1