Skocz do zawartości
Administrator

MaT

Administrator

MaT wygrał w ostatnim dniu 11 Listopad

MaT ma najbardziej lubianą zawartość!

Ilość fragów

490 Legenda Evilshot.eu

O MaT

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Max-is.
 • Lokalizacja
  3miasto.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Wszystko co się rusza
 • GG
  Brak.
 • Ulubiony mod
  Mirage.
 • SnapChat
  Nie używam już.

Ostatnie odwiedziny

6,209 wyświetleń profilu
 1. MaT

  Wzór: Real 4:2 Celta Vigo Mecze: Typujemy do 17.11.2018 (15:00) Anglia - Chorwacja Hiszpania - Bośnia
 2. MaT

  WYNIKI MECZÓW: Polska 0:1 Czechy Niemcy 3:0 Rosja Chorwacja 3:2 Hiszpania Anglia 3:0 USA PUNKTACJA: @ WilQ. - 4 pkt. @Hope. - 6 pkt. @ MaT - 2 pkt. @ Flusha - 0 pkt. Zachęcam do następnego typowania. Cała punktacja zostanie podliczona z dniem ostatniego miesiąca, a wygrani zostaną nagrodzeni!
 3. MaT

  Polska 1:2 Czechy Niemcy 2:1 Rosja Chorwacja 1:2 Hiszpania Anglia 1:1 USA
 4. MaT

  Wzór: Real 4:2 Celta Vigo Mecze: Typujemy do 15.11.2018 (18:00) Polska - Czechy Niemcy - Rosja Chorwacja - Hiszpania Anglia - USA
 5. MaT

  Wzór: Asseco Resovia 2:3 ZAKSA Kędzierzyn Mecze: Typujemy do 12.11.2018 (18:00) 1. MKS Będzin - ONICO Warszawa 2. Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice Typujemy do 16.11.2018 (18:00) 1. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 2. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin
 6. [Informacje ogólne] Typować wyniki może każdy użytkownik forum. Wszelkie próby oszustwa, pisanie po czasie będzie nagradzane punktem karnym i usunięciem posta. Zakazuje się kopiowania typów od innych użytkowników/typerów. Oczywiście może zdarzyć się sytuacja, że typy będą podobne. Jeżeli jednak będzie to celowe działanie, zostanie to odpowiednio nagrodzone (warnem). Pisanie postów nie na temat jest zakazane. Typujemy mecze tylko z dziedziny piłki nożnej i siatkowej. Zbieranie punktów rozpoczyna się z początkiem miesiąca i kończy jego ostatniego dnia. Użytkownik, który w ciągu miesiąca uzyska najwięcej punktów, wygrywa VIP-a na 20 dni na wybranym przez siebie serwerze! Osoba, która zajmie 2 miejsce wygrywa VIP-a na 10 dni, a pozycja nr. 3 - VIP-a na 5 dni! Organizatorem i osobą zajmującą się Typowaniem jest @ MaT - do niego kierujcie wszelkie pytania i propozycje! PUNKTACJA: Prawidłowo trafiony wynik meczu - 3 pkt. Poprawnie wytypowany zwycięzca - 1 pkt. Nie dopisało Ci szczęście, nie udało Ci się trafić powyższych rzeczy? - 0 pkt.
 7. [ Kultura i zachowanie ] 1.1 Zakaz nagminnego przeklinania. 1.2 Zakaz ukrywania przekleństw pod innymi znakami, tak aby były one wciąż czytelne dla innych graczy lub można było odczytać treść wyrazu jako wulgarną. 1.3 Zakaz przeklinania w językach obcych. 1.4 Zakaz używania skrótów od wyrazów niecenzuralnych. 1.5 Omijanie w jakikolwiek sposób zakazu przeklinania będzie potraktowane jako przekleństwo. 1.6 Obrażanie graczy jest surowo zabronione! 1.7 Niedozwolone są nicki zawierające przekleństwa oraz treści rasistowskie i obrażające czyjąś godność. 1.8 Naruszanie zasad objętych w niniejszym regulaminie grozi ukaraniem w postaci bana. [ ADMINISTRACJA ] 2.1 Administracja to również gracze. Jeżeli gracz zauważy nadużycie - powinien zgłosić problem do Moderatora / Właściciela w odpowiednim wątku na forum. 2.2 Nie zgłaszamy problemów, ani graczy na czacie. Jeżeli mamy jakąś prośbę, lub problem - zgłaszamy to na czacie administracji (u->@->informacja). 2.3 Nie męczymy administracji. Nie przestrzeganie tej zasady będzie karane. 2.4 Odstępstwem od pkt. 3.4 jest wymuszony serwisowy restart serwera / mapy poprzez Właściciela, Opiekuna. Poprzedzony każdorazowo informacją z użyciem komendy !msay. 2.5 Podszywanie się pod administracje będzie surowo karane. 2.6 Administracja dokłada wszelkich starań, aby każdą sprawę rozwiązać polubownie. 2.7 Decyzja administratora jest finalna i nie podlega negocjacji (w szczególnych przypadkach Opiekun może dokonać modyfikacji/usunięcia kary). [ Rozmowa ] 3.1 Staraj się tak rozmawiać z graczami, aby nie musieli się zastanawiać o co Ci chodzi. 3.2 Nie krzycz do mikrofonu. 3.3 Nie nadużywaj klawiatury, nie spamuj (flooduj). 3.4 Zakazane jest reklamowanie stron internetowych innych niż http://Evilshot.eu. 3.5 Zakazane jest reklamowanie Cheatów, skryptów i innych niedozwolonych aliasów. 3.6 Jeśli masz skończone 16 lat, ale nie przeszedłeś jeszcze mutacji, lub masz piszczący głos - możesz podczas rundy przekazywać podstawowe info swojej drużynie, lecz bez nadużywania mikrofonu. [ Rozgrywka ] 4.1 Zabronione jest wchodzenie na bugi, txt, chodzenie po niebach i tym podobne. 4.2 Spectatorzy (obserwatorzy) będą wyrzucani przez adminów. 4.3 Na serwerze wszyscy mają się dobrze bawić! Najważniejsze, żeby nie psuć zabawy innym! 4.4 Absolutny zakaz używania skryptów, cheatów i innych niedozwolonych aliasów! 4.5 Rozmowa na TeamSpeak'u jest dozwolona, lecz zakaz podawania informacji na temat rozmieszczenia zawodników w grze.
 8. [ Kultura i zachowanie ] 1.1 Zakaz nagminnego przeklinania. 1.2 Zakaz ukrywania przekleństw pod innymi znakami, tak aby były one wciąż czytelne dla innych graczy lub można było odczytać treść wyrazu jako wulgarną. 1.3 Zakaz przeklinania w językach obcych. 1.4 Zakaz używania skrótów od wyrazów niecenzuralnych. 1.5 Omijanie w jakikolwiek sposób zakazu przeklinania będzie potraktowane jako przekleństwo. 1.6 Obrażanie graczy jest surowo zabronione! 1.7 Niedozwolone są nicki zawierające przekleństwa oraz treści rasistowskie i obrażające czyjąś godność. 1.8 Naruszanie zasad objętych w niniejszym regulaminie grozi ukaraniem w postaci bana. [ ADMINISTRACJA ] 2.1 Administracja to również gracze. Jeżeli gracz zauważy nadużycie - powinien zgłosić problem do Moderatora / Właściciela w odpowiednim wątku na forum. 2.2 Nie zgłaszamy problemów, ani graczy na czacie. Jeżeli mamy jakąś prośbę, lub problem - zgłaszamy to na czacie administracji (u->@->informacja). 2.3 Nie męczymy administracji. Nie przestrzeganie tej zasady będzie karane. 2.4 Odstępstwem od pkt. 3.4 jest wymuszony serwisowy restart serwera / mapy poprzez Właściciela, Opiekuna. Poprzedzony każdorazowo informacją z użyciem komendy !msay. 2.5 Podszywanie się pod administracje będzie surowo karane. 2.6 Administracja dokłada wszelkich starań, aby każdą sprawę rozwiązać polubownie. 2.7 Decyzja administratora jest finalna i nie podlega negocjacji (w szczególnych przypadkach Opiekun może dokonać modyfikacji/usunięcia kary). [ Rozmowa ] 3.1 Staraj się tak rozmawiać z graczami, aby nie musieli się zastanawiać o co Ci chodzi. 3.2 Nie krzycz do mikrofonu. 3.3 Nie nadużywaj klawiatury, nie spamuj (flooduj). 3.4 Zakazane jest reklamowanie stron internetowych innych niż http://Evilshot.eu. 3.5 Zakazane jest reklamowanie Cheatów, skryptów i innych niedozwolonych aliasów. 3.6 Jeśli masz skończone 16 lat, ale nie przeszedłeś jeszcze mutacji, lub masz piszczący głos - możesz podczas rundy przekazywać podstawowe info swojej drużynie, lecz bez nadużywania mikrofonu. [ Rozgrywka ] 4.1 Zabronione jest wchodzenie na bugi, txt, chodzenie po niebach i tym podobne. 4.2 Spectatorzy (obserwatorzy) będą wyrzucani przez adminów. 4.3 Na serwerze wszyscy mają się dobrze bawić! Najważniejsze, żeby nie psuć zabawy innym! 4.4 Absolutny zakaz używania skryptów, cheatów i innych niedozwolonych aliasów! 4.5 Rozmowa na TeamSpeak'u jest dozwolona, lecz zakaz podawania informacji na temat rozmieszczenia zawodników w grze.
 9. MaT

  @ *Narkomanka* +2 pkt za brak aktywności.
 10. MaT

  Aktualizacja [1.11.2018] 1.5 Moderatorzy podlegają opiece Globalnego moderatora.
 11. MaT

  Aktualizacja regulaminu 28.10.2018. Dział 2, podpunkt 22.
 12. Dostałeś bana na shoutboxie? Odwołaj się! Użyj poniższego wzoru: Za co zostałem zbanowany: Dlaczego chciałbym zostać odbanowany: *Prosimy tylko i wyłącznie w tym temacie składać prośby o odbanowanie. Wszelkie głupie, niezgodne z regulaminem forum prośby, zostaną usunięte, a autor odpowiednio nagrodzony.
 13. 1. Użytkownicy Użytkownik ma obowiązek tworzenia zawartości na forum w języku Polskim oraz jeżeli sytuacja tego wymaga - w języku Angielskim Użytkownik może zadawać pytania oraz udzielać na nie odpowiedzi. Użytkownik ma prawo otwarcie mówić o swoich poglądach i przekonaniach bez względu na wyznanie, kolor skóry itd. (za wyjątkiem postaw, które są prawnie w Polsce zakazane). Użytkownik ma prawo do sugerowania administratorom i moderatorom propozycji zmian i zgłaszania nieprawidłowości w funkcjonowaniu forum, co jest nawet wskazane po dostrzeżeniu jakichkolwiek nieprawidłowości. Użytkownik ma obowiązek zanotowania opinii innych użytkowników wyrażanych na łamach forum Evilshot.eu Użytkownik ma obowiązek pisania językiem poprawnym i zrozumiałym dla innych uczestników forum (dobrym nawykiem jest przeczytanie tego, co ma się zamiar napisać, a potem zatwierdzić na forum). Użytkownik jest zobowiązany do umieszczania swoich tematów w odpowiednich działach. Użytkownik zamieszczający treści zaczerpnięte z innych stron t.j. Artykuły, Poradniki, Pluginy oraz Mody jest zobowiązany do zamieszczenia informacji odnośnie autora i źródła pochodzenia użytej zawartości. Jeśli zajdzie taka konieczność, ma obowiązek podporządkowywać się prośbom i poleceniom administratorów oraz moderatorów. 2. Zakazy na forum Na forum zakazane jest pisanie ciągle z użyciem CapsLocka czy Shifta, innymi słowy, pisanie całej wypowiedzi z dużych liter Staramy się nie popędzać nikogo na forum w celu przyspieszenia odpowiedzi na zadane przez siebie pytanie. Odkopywanie starych tematów, gdy nie mają nic ciekawego do dodania jest niewskazane. Zabrania się „nabijania” postów mianowicie, pisania krótkich, zbędnych wypowiedzi mających na celu zwiększenia ich ilości. W wątkach staramy się pisać na temat, nie robimy tzn. Offtopu (pisanie nie na temat). Nie wolno zakładać kilku takich samych wątków w różnych działach. Jest to traktowane jako spam. Nie wolno pisać kilku postów pod rząd, od tego jest opcja ?Edytuj?. Nazywanie tematów ?POMOCY?, ?JAK TO ZROBIĆ? itp. jest zabronione. Sygnatura NIE MOŻE przekroczyć rozmiarów 100x500px. Zakazane jest robienie "double quotow" (cytat z cytatu zawartego w innym cytacie). Nie wolno wprowadzać innych użytkowników w błąd podając informacje niepotwierdzone przez żadne źródła. Nie wolno umieszczać kilku problemów w jednym temacie. W wątkach o odbanowanie, wypowiadać się może tylko osoba ubiegająca się o zdjęcie kary czasowej, administrator banujący i członkowie UB Team. 3. Użytkownik nie ma prawa do: Zamieszczania treści nieprzyzwoitych oraz namawianie do nienawiści rasowej, przemocy, popełnienia przestępstwa oraz podobnych (linki do takich stron będą traktowane tak samo jak wypowiedź na forum). Prośby o pomoc w tzw. piractwie komputerowym. Używania zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne. Obrażania innych użytkowników forum. Umieszczanie reklam na forum w podpisach i postach. Podawania w postach linków do stron o treści podobnej do zawartości artykułów zamieszczanych na łamach forum FeelTheGame.pl i innych stron o podobnej tematyce. Zamieszczanie treści niezgodnych z dobrymi obyczajami lub prawem obowiązującym na terenie Polski (sprzedaż towarów zakazanych, leków, narkotyków) w tym SPAM. Posiadania kilku kont użytkowników na forum. 4. Kary przysługujące z tytułu nieprzestrzegania regulaminu. Za łamanie ustaw zawartych pkt. 3 przysługuje kara w postaci ostrzeżenia (jednorazowo 1pkt). Jeśli ustawy zawarte w w/w artykule będą notoryczne łamane moderator ma prawo ukarać użytkownika banem (z reguły do 7 dni). Za łamanie ustaw zawartych pkt. 4 przysługuje przynajmniej kara ostrzeżenia. Moderator ma obowiązek samemu sklasyfikować wykroczenie, a następnie ukarać użytkownika. Przewiduje się także ukaranie użytkownika banem dożywotnim jeśli zajdzie taka konieczność. 5. Postanowienia końcowe. Każdy zarejestrowany użytkownik jest zobowiązany do akceptacji i przestrzegania niniejszego regulaminu. Rejestrując się, zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości o charakterze informacyjnym i ew. reklamowym. Redakcja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. Zmiany obowiązują od chwili wprowadzenia ich do niniejszego regulaminu. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników forum. Za złamanie niniejszego regulaminu przysługują kary zawarte w pkt. 5. Niniejszy regulamin stanowi własność forum Evilshot.eu Prawem właściwym dla niniejszego regulaminu jest prawo polskie. 6. Pisanie w podaniach: Zabronione jest pisanie jakichkolwiek postów w swoim podaniu. Kategoryczny zakaz rozwiązywania sporów w podaniach. Każda taka sytuacja będzie nagradzana warnem - od tego do Waszej dyspozycji oddane jest PW. Zakaz obrażania składającego podanie w postach pod podaniem. W podaniach zakazuje się pisania: neutralnie, na tak, na nie, up. Gdy wypowiadasz się w podaniu zastanów się czy dana osoba zasługuje na dane stanowisko oraz uzasadnij swój wybór. W podaniach zabrania się wydawania „neutralnego” głosu, użytkownik przed wydaniem swojej opinii musi przemyśleć nad tym czy dana osoba zasługuje na dane stanowisko. Pisząc post w danym podaniu, nie bierz pod uwagi tylko i wyłącznie faktu, iż kandydat spełnia wymagania. W podaniu nakazuje się o podanie co najmniej 3 sensownych argumentów pozytywnych, bądź negatywnych.
 14. Regulamin ChatBox'u ChatBox to inaczej chat, w którym można porozmawiać na dowolny temat z każdym zarejestrowanym użytkownikiem. Znajduje się on na dole głównej strony. Każda taka modyfikacja posiada swój własny Regulamin. Pamiętaj, że obowiązuje tutaj również Regulamin Forum - (kliknij tutaj) ! Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Kłótnie oraz wyzwiska są stanowczo zabronione. Reklamowanie wszelkich stron konkurencyjnych dla Evilshot.pl lub IP serwerów jest karane banem na SB lub forum. Surowo zabronione publikowanie linków: - pornograficznych, - naruszających czyjąś prywatność, - obrażających mniejszości narodowe, kulturę, religię - rasistowskich. Prowadzenia handlu - od tego służy dział giełda. Zgłaszania graczy łamiących regulamin na serwerach jak i proszenie administratorów o wejście na serwer. Poganianie nas w celu szybszego rozpatrzenia odwołania lub skargi. Wszelkie linki należy dodawać w spoiler. Wypowiedzi na ChatBox'ie mogą zawierać najwyżej 3 wiadomości (pod rząd). Przekonywanie innych użytkowników do złamania zasad Regulaminu. Denerwowanie, kłócenie się, prowokowanie użytkowników. Aby odwołać się od bana na ChtBox (kliknij tutaj) Copyright by MaxiS dla EvilShot.eu - zakaz kopiowania. Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim. Pozdrawiam, Team Evilshot.pl
 15. sory zrobilem bład i nie dopisalem fps+ bo zapomnialem a powinno byc 5vs5 fps+ :/ 

  STEAM_1:0:208615729

   

×